Zobrazit samostatný příspěvek
Starý 15.5.2015, 17:27:49
KubiG37 KubiG37 je offline
AC2,Aircraftman No 2nd Class (vojín nováček)

Váha hlasu: 0
KubiG37 se ještě moc neprojevil
Standard Ladění aircraft.cfg

Ahoj,
chtěl bych se zde zeptat zda tu někdo nemá nějaké zkušenosti s "tuněním" letadel pomocí aircraft.cfg, konkrétně hlavně výkonu, spotřeby paliva...

Asi všichni víme, že skoro všechna originální (default) letadla ve FSX mají své mouchy, menší či větší... Ale dost často narazím na podobné neduhy i u placených nebo free modelech.

Například teď mám Cessnu 152 od FSInsideru (moc povedená!), akorát mi na ní vadí že lítá jak kdyby měla přeplňovaný 12cti válec, nikoliv pouhý 110hp...
Při startu se rozjíždí spíše jak sportovní auto, stoupá i na maximální hmotnosti jako moderní ultralight a cruise speed je snad ještě vyšší než v příručce, to vše při spotřebě paliva motorové sekačky .

Létám v reálu s C150H, která je skoro stejná, a většina těhle letadel je dost stará a ani zdaleka se nepřibližuje výkonům v příručce...

Snažil jsem se jí tedy "zhoršit", ale narazil jsem na problém že jakmile nějakým způsobem zhorším výkon motoru (power_scalar, nebo thrust_scalar), třeba jen o trochu - najednou to nejde nastartovat (ani s Ctrl+E), jako kdyby startér nebyl schopný roztočit vrtuli (jen se pomalinku otáčí a i CTRL+E to po chvíli vzdá), nějaký tip co s tim?

Jinak jsem akorát trochu zvýšil parasite_drag_scalar a fuel_flow_scalar -což docela pomohlo.
Odpovědět s citací